Friday, January 26, 2018

Traditsioonid - traditions

It's time to talk about traditions. But as Estonian proverb says: less words, more deals (photos)! So pls. check below.

Aeg saabunud rääkida meie traditsioonidest. Teen seda õige lakooniliselt ja ehk väikese kiiksuga (?), lastes pigem fotodel kõnelda enese eest. Allpool siis mõned pidepunktid, mis iseloomustavad meie rühma ja mis siin tantsitud aastate jooksul on muutunud ja omandanud kindla koha Upsijate praeguses elus.


Retro on meie seas popim kui kunagi varem. tagasi. Nn. triiburiideid kui ka nende eelkäijaid - linaseid - oleme kandnud läbi aastate, kuid oma õhtusööke otsustasime alustada ühiste tänusõnadega järjekordse kordaläinud ja õnneliku päeva eest (noormees all vasakul). Ning teine uus samm meie retrorajal: oma kokkusaamisteks tunnistame ainult hubaseid palkrajatisi - ei betoonile ja paneelidele!
Nagu näete on meie esimeseks põhiväärtuseks saanud tervislikud eluviisid: karskus(liikumine) ja värsked juur- ja puuviljad. Kas pole ahvatlevad ja kasulikud, eelkõige, kui vaadata taustaks olevaid tänukirju ja diplomeid?


Ja esinemiste pakkumisel hääletame innukalt. Nagu näha, on ülekaalus variant C, mis meie kunagist tantsijat  Kaja tsiteerides tähendab kannatamatut ootust ning küsimust: "Millal on väljasõit???"No comments:

Post a Comment